keyboard_arrow_up
Slider

Erzet-Podłogi O nas

Mówi Jarosław Zajączkowski, założyciel i właściciel firmy

Podłogami zajmuję się od 1992 roku. 28 lat to prawie cała epoka. Zmieniło się wszystko: podłogi, technologie, sposób obsługi klienta, gwarancje, serwis. Na początku sprzedawaliśmy tylko materiały do wykonywania podłóg, ale po kilku latach okazało się, że należy sprzedawać także usługę wbudowanie podłogi, aby mieć kontrolę nad całym procesem. Bo różnie z tym bywa, a reklamacje są bardzo uciążliwe. Około roku 2000 zaczęliśmy wykonywać podłogi w obiektach użyteczności publicznej.

Obecnie nasze realizacje rozsiane są po całej Polsce i w kilku krajach Europy. Klienci indywidualni, którym kiedyś wykonaliśmy podłogi, wracają do nas ze swoimi dziećmi lub nawet z wnukami. Bo tamta, przed laty wykonana u nich podłoga, jest dobra do dziś. Wszystkie liczące się firmy budowlane w Polsce mają nas w swoich bazach danych i przysyłają do nas zapytania ofertowe. Bo ta historia zapisana w bazach danych ma wydźwięk pozytywny. Nie zawiedliśmy ich do tej pory, więc chcą nadal współpracować.

W ciągu 28 lat działalności wykonaliśmy ponad 1 milion metrów kwadratowych podłóg. Ludzie po nich cały czas chodzą. Prezentujemy tutaj niektóre nasze realizacje, te zupełnie świeże jak i starsze po to, aby unaocznić wszystkim potencjalnym klientom jaki jest nasz zakres działania i jakie możliwości.

Zapraszam do oglądania

Jarosław Zajączkowski

Erzet Realizacje